WKB 4-8 SIERPIEŃ 2015

Motywem przewodnim tegorocznego WKB był temat : RZEKI CUDÓW. Omawialiśmy historie biblijne związane z rzeką Jabbok, Jordan, Haram, Kerit. Dzieci podzielone na 3 grupy wiekowe miały zajęcia od godziny 9.00 do 14.00. Dzień zaczynał się zabawą na podwórku.

Od godziny 10.30 mieliśmy  wspólne spotkanie  na głównej sali gdzie codziennie była  odgrywana scena z życia Żelisławy i Kunegundy- wesołych zakręconych turystek odpoczywających w Izraelu. To one i Grzesio wędrowniczek wprowadzali dzieci w kontekst geograficzny rzek. Na lekcje biblijne w grupach zapraszały pacynki Kasia i Filip. Zajęcia trwały 45 minut  i były wypełnione opowieścią , zajęciami plastycznymi oraz nauką wersetu z Biblii i piosenki, którą na zakończenie grupa zaprezentowała zaproszonym rodzicom. Reszta czasu była podzielona na zajęcia na boisku oraz plastyczne.

WSZYSCY UCZESTNICY WKB 2015

Ostatniego dnia zakończyliśmy hucznie Wakacyjny Klub Biblijny reczitalem piosenek poszczególnych grup. Ponieważ skwar lał się z nieba kiełbaski i lody zjedliśmy w dolnej sali, gdzie chłód koił rozgrzaną atmosferę.

Dzieci czekają na WBK w nastęnym roku

Comments are closed